Odzyskaj utraconą pewność siebie
i przywróć uśmiech na swoje usta.
Zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne do wykonania samemu około 10 implantów.


Przykłady zastosowania TOOTHFIX

Przykłady zastosowania


To jest niesamowite, podobnego produktu nie ma nigdzie a szukałam wszędzie. Wielka szpecąca dziura z przodu mojego uzębienia zniknęła raz na zawsze. Jeżeli zastanawiasz się przed wypróbowaniem nie marnuj czasu - naprawdę warto!
Właśnie otrzymałam produkt. W ciągu kilku minut mam już gotowy ząb i pasuje jak ulał. Szkoda że nie znalazłam tego produktu miesiące wcześniej. Najlepiej wydane pieniądze w całym moim życiu
Chciałam tylko powiedzieć, że zrobiłem implant i wygląda dobrze. Na pewno kupię następny zestaw jak będę mieć taką potrzebę
Ten produkt jest niesamowity. Zaoszczędził mi prawie 10tyś złotych. Mogę znowu się śmiać i rozmawiać bez zakrywania ust dłońmi. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
Implanty wygladają bardzo realistycznie. Wszyscy moi znajomi i rodzina byli bardzo zaskoczeni jak zobaczyli mnie bez szpetnej przerwy między zebami. Dziękuję bardzo!
Muszę przyznać, że na początku trochę zajęło mi aby zrobić poprawnie implant ale teraz nie mam już z tym żadnego problemu. Nawet nie można rozpoznać, że mam założony implant! - Super produkt. Polecam.
Chciałam powiedzieć, że otrzymałam produkt w zeszłym tygodniu i jestem bardzo zaskoczona rezultatem. Bardzo łatwe w użyciu, zrobiłam pierwszy implant już za piewszym razem. Będę używać tych implantów do czasu aż moje stałe implanty nie będą zrobione. Produkt przerósł moje oczekiwania. Bardzo się cieszę, że znalazłam waszą stronę. Oczywiście będę polecać wasz sklep wszystkim znajomym, którzy mają problem z brakującym zębem!
Miło jest znaleźć niedrogi produktu, który działa tak jak drogie implanty za kilkanaście tysięcy złotych. Zrobiłem implant przy pierwszej próbie. Wygląda dobrze, jest wygodny i przedewszystkim eliminuje kłopotliwą szparę jaka pozostała po wyrwaniu górnej dwójki. Jest to znakomity produkt! Znowu mogę się śmiać ;)
Piszę ten email aby podziękować za tak wspaniały produkt, który odmienił moje życie na lepsze. Nie było mnie stać na drogie stałe implanty a dzięki waszym implantom nie jestem już szczrbaty. Implany naprawdę spełniają swoje zadanie!
Zajęło mi trochę aby stworzć implant ale teraz nawet nie można rozpoznać że mam brakującego zęba - dziękuję bardzo. Nie muszę już w towarzystwie krępować się zakrywając dłońmi usta. SUPER!!!!!!!!!
W zeszłym roku miałem nieszczęśliwy wypadek na lodowisku, przewróciłem się i uderzyłem tak nieszczęśliwie, że wpadł mi ząb. Dentysta powiedział, że aby to naprawić będę musiał wstawić implant za 4tyś zł. Niestety nie było mnie na to stać i musiałem iść przez życie ze szparą między zębami i to w dodatku na samym przodzie. Bardzo źle się czułem w towarzystwie, szczgólnie jak idziemy ze znajomymi do klubu. Brak zęba z przodu powodował u mnie depresję i zawsze zakrywałem usta śmiejąc się. Ale dzięki waszym implantom jest mnie stać na zastąpienie tej cholernej szpary i to w dodatku tak że jak ktoś nie wiedział że nie mam zęba to nie ma szans aby się zorientował. Dziękuję bardzo! Moje życie znowu nabiera pozytywnych aspektów. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!!!!! Odmieniliście moje życie na lepsze!!!!!!! Dziękuję!
Nie musisz już dłużej zakrywać swojego uśmiechu. Dzięki kosmetycznym tymczasowym implantom możesz samemu wypełnić szparę po brakującym zębie.

W zestawie otrzymasz:
Materiał na wykonanie około 10 implantów. Szczegółową instrukcję jak krok po kroku samemu wykonać implanty.
Zamów już teraz

Pytania i Odpowiedzi

Q: W jaki sposób implanty będą trzymać się we właściwym miejscu?
A: Implanty trzymają się na zasadzie zaklinowania pomiędzy pozostałymi zębami. Sposób jak to zrobić jest dokładnie opisany w dołączonej instrukcj.

Q: Na jak długo wystarczają takie implanty?
A: Implant taki wystarcza na kilka miesięcy. Po tym okresie można wykonać następny. Proszę wziąść pod uwagę, że implanty te są tymczasowe i mają charakter kosmetyczny.

Q: Czy mogę wykonać więcej niż jeden implant z zestawu który otrzymam?
A: Tak, w zestawie znajduje się wystarczająco dużo materiału aby zrobić około 10 implantów.

Proszę przeczytać wszystkie Pytania i Odpowiedzi aby uzyskać więcej informacji.


Godziny pracy

Pon-Pią: 10:00 - 16:00
Sob-Nied: Zamknięte
Święta: Zamknięte


Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 14:00 będą realizowane tego samego dnia.
Wszystkie zamówienia złożone od poniedziałku do piątku po godzinie 14:00 lub złożone podczas weekendu lub świąt będą realizowane w następny dzień roboczy.

Proszę przeczytać Zasady i koszty wysyłki aby uzyskać więcej informacji.


We accept
CHCESZ SKUTECZNIE WYBIELIĆ ZĘBY?
Węgiel aktywny