Odzyskaj utraconą pewność siebie
i przywróć uśmiech na swoje usta.
Zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne do wykonania samemu około 10 implantów.


Co to jest TOOTHFIX

Co to jest TOOTHFIX


TOOTHFIX to niesamowita metoda,
która pozwoli Ci w szybki i tani sposób uzupełnić braki w uzębieniu.


Jeżeli brakuje Ci zęba w wyniku ekstrakcji lub nieszczęśliwego wypadku to na pewno zdajesz sobie sprawę jak drogie są implanty dentystyczne oferowane w gabinetach stomatologicznych. Ceny sięgają tysięcy złotych za jeden implant. Niestety nie wszystkich stać na ich zakup. Brakujący ząb może spowodować obniżenie pewności siebie, możesz mieć problemy z uśmiechaniem się i ze swobodą wypowiedzi. Ma to ogromny wpływ na poczucie własnej wartości. Zadaniem ToothFIX jest dostarczenie taniego i szybkiego sposobu aby zamaskować szparę po brakującym zębie. Jest to sposób dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na drogie implanty stałe, oferowane w gabinetach stomatologicznych.

W opakowaniu znajduje się specjalny materiał w postaci granulek. Granulki po podgrzaniu w ciepłej wodzie, zmieniają swój stan łącząc się ze sobą tak, aby można wykonać z nich implant. Granulek jest wystarczająco dużo aby zrobić około 10 implantów. Do opakowania dołączona jest szczegółowa instrukcja przedstawiająca jak krok po kroku samemu wykonać implanty. Dodatkowo w instrukcji znajduje się informacja jak zmienić odcień implantów tak, aby dopasować ich kolor do swoich zębów. Chcesz wiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z działem pytania i odpowiedzi.
  • Implanty są łatwe do wykonania dzięki dołączonej instrukcji.
  • Wystarczy podgrzać materiał w ciepłej wodzie i uformować zęba.
  • Wykonane są z nie toksycznego materiału w pełni biodegradowalnego.
  • Do wykonania implantów nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia.
  • Większość klientów tworzy samemu implant w kilka minut.
Teraz możesz wypełnić miejsce po brakującym zębie w łatwy, bezbolesny i przede wszystkim tani sposób a w dodatku przy tym wszystkim nie wychodząc wogóle z domu.

W zestawie otrzymasz:
Materiał na wykonanie około 10 implantów. Szczegółową instrukcję jak krok po kroku samemu wykonać implanty.
Zamów już teraz
Co sądzą klienci o naszych implantach?
Implanty wygladają bardzo realistycznie. Wszyscy moi znajomi i rodzina byli bardzo zaskoczeni jak zobaczyli mnie bez szpetnej przerwy między zebami. Dziekuję bardzo!
Muszę przyznać, że na początku trochę zajęło mi aby zrobić poprawnie implant ale teraz nie mam już z tym żadnego problemu. Nawet nie można rozpoznać, że mam założonego implanta! - Super produkt. Polecam
Chciałam powiedzieć, że otrzymałam produkt zaraz na drugi dzień po złożeniu zamówienia i jestem bardzo zaskoczona rezultatem. Bardzo łatwe w użyciu, zrobiłam pierwszy implant już za piewszym razem. Będę używać tych implantów do czasu aż moje stałe implanty nie będą zrobione. Produkt przerusł moje oczekiwania. Bardzo się cieszę, że znalazłem waszą stronę. Oczywiście będę polecać wasz sklep wszystkim znajomym!
Zobacz film z produktem
Play
Zobacz film

Pytania i Odpowiedzi

Q: W jaki sposób implanty będą trzymać się we właściwym miejscu?
A: Implanty trzymają się na zasadzie zaklinowania pomiędzy pozostałymi zębami. Sposób jak to zrobić jest dokładnie opisany w dołączonej instrukcj.

Q: Na jak długo wystarczają takie implanty?
A: Implant taki wystarcza na kilka miesięcy. Po tym okresie można wykonać następny. Proszę wziąść pod uwagę, że implanty te są tymczasowe i mają charakter kosmetyczny.

Q: Czy mogę wykonać więcej niż jeden implant z zestawu który otrzymam?
A: Tak, w zestawie znajduje się wystarczająco dużo materiału aby zrobić około 10 implantów.

Proszę przeczytać wszystkie Pytania i Odpowiedzi aby uzyskać więcej informacji.


Godziny pracy

Pon-Pią: 10:00 - 16:00
Sob-Nied: Zamknięte
Święta: Zamknięte


Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 14:00 będą realizowane tego samego dnia.
Wszystkie zamówienia złożone od poniedziałku do piątku po godzinie 14:00 lub złożone podczas weekendu lub świąt będą realizowane w następny dzień roboczy.

Proszę przeczytać Zasady i koszty wysyłki aby uzyskać więcej informacji.


We accept
CHCESZ SKUTECZNIE WYBIELIĆ ZĘBY?
Węgiel aktywny